Keskusta säilyttänyt hyvän asemansa vaikka

pääministeripuolueena. Kovat taistelut populismia ja valheita vastaan.
Kansaa ei petetä. Kansa luottaa Keskustaan.

Matti Vanhanen toiminut harkitusti ja järkevästi Suomi-laivan kapteenina.

Hyvä Matti. Hyvä Keskusta.
169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

valittaa, lannoitetehtaan myynti Norjaan ja polttoaineveron korotus on kaikkien etu ja erityisesti maanviljelijöiden. Maanviljelys on todella tuottoisaa ja palkitsevaa Matin ansiosta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vastuullisena kirjoitti:

pääministeripuolueena. Kovat taistelut populismia ja valheita vastaan.
Kansaa ei petetä. Kansa luottaa Keskustaan.

Matti Vanhanen toiminut harkitusti ja järkevästi Suomi-laivan kapteenina.

Hyvä Matti. Hyvä Keskusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu