Olen täsä jo pidempään ihmetellyt miksi miehille eivät kelpaa kunnolliset ja mukavat NAISET niinkuin minä:)oikeesti.
Olen lähellä 5-kymppiä mutta iloinen,hauska,kivannäköinen,reilu.Rakastava,ymmärtävä..empaattinen.OLEN!!mut silti yksin.
Mieluummin useammat miehet haluavat oikuttelevia strutsinsulka-aamutossut jalassa hiippailevia "upeita"naisia joiden pää-asia elämässä on shoppaaminen ja rakennekynsien hoidattaminen.Minne ovat "kunnon" miehet kadonneet?Ai niin,nehän ovat kaikki tuolla nettisivustoilla.ehe.ehe.mut tää on totta.
Hyvää syksyä OIKEILLE miehille!
Olen lähellä 5-kymppiä mutta iloinen,hauska,kivannäköinen,reilu.Rakastava,ymmärtävä..empaattinen.OLEN!!mut silti yksin.
Mieluummin useammat miehet haluavat oikuttelevia strutsinsulka-aamutossut jalassa hiippailevia "upeita"naisia joiden pää-asia elämässä on shoppaaminen ja rakennekynsien hoidattaminen.Minne ovat "kunnon" miehet kadonneet?Ai niin,nehän ovat kaikki tuolla nettisivustoilla.ehe.ehe.mut tää on totta.
Hyvää syksyä OIKEILLE miehille!
Vastaukset 9
Vanhimmat
Juuri tuollainen nainen tekee vaikutuksen. Iloista syksyä Sinulle:)
..juuri tuollaisia miehiä PITÄISI ollakkin:)
Selailet liikaa aikakusi- ja iltapäivälehtiä. Ei taviselämässä liiku oikuttelevia "upeita" naisia, ei todellakaan. Tavisnaisissa on puolestaan ripustautuvia tyrkkyjä miesten palvojia. Sellainen ei ole iloinen asia, eikä hauskaa, ei reilua, eikä ymmärrettävää.
Jokaisessa naisessa on omat vikansa.
Tämä nyt oli tämmöistä höpöhöpökerrontaa,mutta ei niin pientä höpöä, ettei sisältäisi osaksi totuutta.
Höpö-Höpö.
Jep..olet kyllä oikeassa mutta tarkoitinkin juuri "upeita" ja tätä muutakin juttua hieman niinkuin lainausmerkkien puolella.
Olen vaan sivusta joutunut seuraamaan fiksuja tavismiehiä joilla jostain kumman syystä ei heitä kunnioittavat puolisot,jos mennään vähän syvemmälle tasolle.Kiitos mielipiteestäsi.
Miehet rakastuvat naisiin, jotka ovat ilkeitä - muillekin kuin omalle miehelleen. Ja sellaisia naisia miehet hakevat jotka eivät osaa olla yksin, tarvitsevat miestä avuksi joka asiaan, mielellään ei naisella saa tai tarvitse olla ajokorttia että häntä joutuu joka paikkaan kuskaamaan. Ehkä nämä miehet saavat siten tuntea olevansa tarpeellisia. Mutta se tietty "vittumaisuus" on niin outoa; että sellainen miehiä tuntuu kiehtovan!
Viedä ja tuoda, muuten akka lähtee ajeleen omille teilleen. Joku roti sentäs.
Jaa-a, mikäs niistä rakennekynsinaisista tekee kiukuttelevia? Aika rankka yleistys =/.
Kas, kun itsestään huolehtiva, kaunis, fiksu nainen voi myös olla ihan aito ja mukava... ;)))
Eiköhän niitä ns. kunnon miehiä löydy parhaiten livenä - jostain ihan muualta kuin täältä virtuaali-täydellisten-ihmisten paratiisista.
Kun kiukkuavat kun eivät voi puuhailla kaikkea kivaa aitojen naisten tapaan kun pitää pelätä että rakennekynnet irtoaa, hivuslisäkkeet lähtee päästä, saumat ei pysy oikosessa, tissit tippuu, meikit leviää ja kuka keksii lisää?
Rankkaa taitaa olla olla tasokas nainen.
...syksyä sinullekkin! On meitä täälläkin, mutta eihän sitä uskalla vaistailla kaikenmaailman viesteihin kun ei tiedä mitä toisessa päässä on. :)
-RealMan-