Ihanaa, ihanaa

Katselin ja kuuntelin puheenvuorosi välikysymyskeskustelussa.
Loogista esitystäsi oli ilo seurata.
Kyllä SDP:n kelpaa johdollasi mennä voittoisiin kunnallisvaaleihin ja hyiseen kapitalistiseen talveen. Paljon saamme korjattavaa Kuokkakataisen jäljiltä.
195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mistä teitä ajattelemattomia populismin uhreja aina pullahtaa esiin.
Tuleeko niitä mahdollisesti suolammen mustasta pohjattomasta syvyydestä, johon tiedon ja valistuksen valo ei ole päässyt paistamaan vuosikymmeniin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Loistavaa J U T T A kirjoitti:

Katselin ja kuuntelin puheenvuorosi välikysymyskeskustelussa.
Loogista esitystäsi oli ilo seurata.
Kyllä SDP:n kelpaa johdollasi mennä voittoisiin kunnallisvaaleihin ja hyiseen kapitalistiseen talveen. Paljon saamme korjattavaa Kuokkakataisen jäljiltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu