MISSÄ OLET HARRY ANDERSSON?

...SINUA MILLÄÄN KAIKKIEN NÄIDEN VUOSIENKAAN JÄLKEEN.....
NÄIMME VIIMEKSI NOIN 15 VUOTTA SITTEN....
JOS KUKAAN TIETÄÄ KYSEISEN IHMISEN"NYKÄISE HIHASTA"
JA SANO ETTÄ "SINUA" ETSITÄÄN.....
VIIMETIETOJEN MUKAAN HÄN ASUU KARKKILASSA.....
2336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

joo harry asuu karkkilassa ja on kahden lapsen isä

Äänestä
  • TAITAA PÄÄTTYÄ SIIHEN SITTEN.....HÄNELLÄ ON SITTEN KOLME LASTA...KAIKENKAIKKIAAN......

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


EN VOI UNOHTAA... kirjoitti:

...SINUA MILLÄÄN KAIKKIEN NÄIDEN VUOSIENKAAN JÄLKEEN.....
NÄIMME VIIMEKSI NOIN 15 VUOTTA SITTEN....
JOS KUKAAN TIETÄÄ KYSEISEN IHMISEN"NYKÄISE HIHASTA"
JA SANO ETTÄ "SINUA" ETSITÄÄN.....
VIIMETIETOJEN MUKAAN HÄN ASUU KARKKILASSA.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu