mahdottoman hauskaa

mahdottoman hauskaa huomenta! :D:D:D:D:D

on taas tänäkin aamuna ollut ihanata seurata suomi24:n hihhuleiden vajaaälyisiä kirjoituksia. ihan kyynel tulee linssiin kun heidän juttujaan lukee :D:D:D:D:D:D

nyt on maha jo niin kipeä naurusta, että on pakko männä hetkeks aikaa pois :D:D:D
1127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kun työnnät sen silmäsi vaikka puuhevosen -> tiedät kyllä mihin ! niitä tehdään eräissä ateistien tehtaissa sarjatyönä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


puusilimä kirjoitti:

mahdottoman hauskaa huomenta! :D:D:D:D:D

on taas tänäkin aamuna ollut ihanata seurata suomi24:n hihhuleiden vajaaälyisiä kirjoituksia. ihan kyynel tulee linssiin kun heidän juttujaan lukee :D:D:D:D:D:D

nyt on maha jo niin kipeä naurusta, että on pakko männä hetkeks aikaa pois :D:D:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu