Danielilla oli paras esitys ja ääni tänään, I think. Hienoa!
DANIEL onnistui
parhaiten
9613
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
daniel oli noista heikoin...
RASISTI tai sun korvissa on jotain vikaa, kyllähän toi Kalle veti huonoimmin vaikka itse tykkään tosi paljon GNR:n musasta.
huonoin oli! Aivan vaatimaton esitys ja heikko laulu.
Rasismilla mitään tekemistä tuon kanssa ole. Daniel kun vaan veti tosi huonosti!
vastaan, olet RASISTI tai sun korvissa on vikaa.
Yllätti positiivisesti. Kärsi ensimmäisenä esiintyjänä hieman (jännitti), mutta lauloi vähintäänkin hyvin.
Hyviä: Koop, Pete, Daniel, Vesa
Huonoja: Wellu, Kalle
Täälläkin on näitä joilla onoma suosikki jota puolustetaan vaikka miten menisi, eikä edes nähdä( kuulla) jos menee persiilleen. Mulla ei ole mitään väliä kuka voittaa joten mielipiteeni on puolueeton.
ja musta vaan daniel oli huonoin. Voi tietty olla että vertaan liikaa daughtryyn, joka vetää kyseisen kappaleen mahtavasti ja hyvällä energialla. Se häiritsi myös paljon, että ei pystynyt vetämään edellistä "lausetta" loppuun asti, kun piti hätäisesti aloittaa jo seuraava. Olis pitänyt sovittaa kappale jotenkin toisin tai sitten on laulajassa vikaa. Kalle oli myös jotenkin pliisu, kappale ei iskenyt ollenkaan. Wellunkin olis pitänyt ottaa joku toinen biisi, tuli vaan madonna mieleen.
juuri se syy miksi en näe Danielin vetoa huonoksi kun en biisiä tunne toisin kuin Kallen GNR:n biisi joka ei kyllä ollut yhtään hyvä veto. Danielin esiintyminen oli mun mielestä ihan hyvä, Kalle saa tippua tänään.
siis Daniel veti hyvin... wellu ja kalle sais molemmat tippua,,ei mitään hyvää kummankaan esityksessä