Wellu

ja miksi kummassa oli stylattu miespuoliseksi HannaPakariseksi (naurettavan näköinen).
4307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

epävireisyys. Oli illan huonoin.

Äänestä
  • sais tippuu ekana noista rokkareista.

    Äänestä

  • rokmama kirjoitti:

    sais tippuu ekana noista rokkareista.

    nyt wellun kannattaa miettiä todella tarkkaan mitä laulaa seuraavassa semifinaalissa. Taitoa mieheltä löytyy kun vain kappale osuu kohdalleen.

    Äänestä

mua ei vittuakaan kiinnosta vaikka näyttäiskin Hanna Pakariselta, koska tykkään kummastakin, Wellusta että Hannasta yhtä paljon. Wellulla on just paras ääni poojista, söpö ja tietenkin mun ainoa suosikki pojista. Muut voi painuu kotiinsa. Wellu on VOITTAJA!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huonoin kirjoitti:

ja miksi kummassa oli stylattu miespuoliseksi HannaPakariseksi (naurettavan näköinen).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu