Onko seriffi ollenkaan aktiivinen

Löysin hänen viimeksi kirjoittamansa viestin helmikuulta 2006.

Täällä olisi paljon siivottavaa.
15385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

tarvitaan palstalle jo siivooja.

Äänestä

ja ymmärtää sananvapauden merkityksen.

Ateistit eivät tarvitse lastentarhaholhousta. Osaavat ohjata kärsivällisesti hihuja julkaisemaan raamattucopypastensa hihusivuille.

Hihu ei vain tajua heti. Joillakin hihuilla menee tajuamiseen vuosia esim. sherwood, savonarola, H.H. jne.

Voit aina valita jonkun muun palstan, jos sananvapaus ei sovi mentaliteettiisi. Kokeile vaikka islampalstaa.

Äänestä
  • Täähän on puolillaan noita kahjoja jotka eivät tiedä ateismista mitään. Heillä ei tunnu olevan halua oppiakaan. Mutta tänne vain änkeävät suoltamaan pajunköyttä. Hitto kun ne on aina niin monisanaisia vielä.

    Äänestä

Seriffin kirjoittamisen ja valvonnan välillä ei ole yhteyttä. Epäasiallisesta viestistä voi lähettää sefulle viestin. Sen tarkastettuaan hän päättää onko kyseessä sen tasoinen asia joka kannattaa poistaa tai jättää poistamatta.

Äänestä
  • Jotta seriffiksi edes pääsisi, on oltava aktiivinen. Vai onko niin, että S24 oikeasti ARPOO seriffit?

    Äänestä

  • tällä palstalla kirjoitti:

    Jotta seriffiksi edes pääsisi, on oltava aktiivinen. Vai onko niin, että S24 oikeasti ARPOO seriffit?

    Eipä ihme, että niin monen sefun epäaktiivisuudesta valitetaan.

    Äänestä

Että hän on sivonnut minut pois monta ketta! Ei se nyt mitään te halla minulle !! Ja kaikki ehti niitä totuuxia lukea! On hyvä että ateisti-trolleille anetaan tila joka härskisti matkii minua? Silleen saatte olla ylpeitä siitämitä ateismi on ja minkälaiseen ihminen ateismi ihmisestä tekee !! Tosta tulee hyvä aloitus vai mitä !!!!

Äänestä
  • Jonko joku kähveltänyt sinulta salasanan? Olen lukenut joitakin juttujasi ja sietävätkin tulla poistetuiksi.

    Äänestä

  • SemiSeppä kirjoitti:

    Jonko joku kähveltänyt sinulta salasanan? Olen lukenut joitakin juttujasi ja sietävätkin tulla poistetuiksi.

    Kirjoittaa rauhassa,, totuus ateismista ? Niin täytyy siirtyä maailman palstalle !!!!!

    Äänestä

  • Sinun pitäisi nyt pitää taukoa Saatanan sanan levityksessä, että tulisit raskaaksi. Isäsi Saatana haluaa lapsenlapsensa nopeasti uhrattavaksi.

    Äänestä

  • old_profile_19805 kirjoitti:

    Kirjoittaa rauhassa,, totuus ateismista ? Niin täytyy siirtyä maailman palstalle !!!!!

    palstalle, mene helvettiin, jotta sinut pistettäisiin raskaaksi nopeasti, Saatana ja Saddam odottavat innokkaina. Antti-Kristianin on synnyttävä tämän vuoden puolella. Muista vaseliini, ja jos et lukenut eilistä viestiä, Jeesuxella on AIDS, joten et saa nussia sitä tyypiä enää.

    Äänestä

  • old_profile_19805 kirjoitti:

    Kirjoittaa rauhassa,, totuus ateismista ? Niin täytyy siirtyä maailman palstalle !!!!!

    sadistinen ja typerä paskanjauhanta joutaa poistaa. Kenelläkään ei tule ikävä.

    Äänestä

  • ihmisiä. Sata uskovaista tulle ateiksi päivässä, erotessaan kirkosta.

    Mielestäni savonaolan käytös on moukamaista, kun haukutaan toisia.

    Savonarola hakuukkuu Jeesustakin Jeesux -sanalla.

    Mikä lie satanisti savonarola, kun viesteissään vain ivaa muita, ja Jeesustakin. Ja tulee ateismi-palstallekin.

    - Oikea uskova ei tällä olisi!

    Äänestä

  • old_profile_19805 kirjoitti:

    Kirjoittaa rauhassa,, totuus ateismista ? Niin täytyy siirtyä maailman palstalle !!!!!

    sun örveltelystä, sun kirjoitukset on mielipiteitä, sairaita sellasia. Mene Homonarola hoitoon!!

    Äänestä

En ole huomannut, tietääkö joku muu? Esimerkiksi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tällä palstalla? kirjoitti:

Löysin hänen viimeksi kirjoittamansa viestin helmikuulta 2006.

Täällä olisi paljon siivottavaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu