Joko luopio

Jokunen aika sitten näillä sivuilla kerrottiin Olavi J Mattilan tulleen Jehovantodistajaksi.Siksi hämmästykseni oli suuri kun tämänpäivän Suomen kuvalehden syntymäpäivät sivulle entinen ministeri oli laittanut kuvansa.Herää kysymys onko hän nyt jo luopio????????
2304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oletko nyt aivan varma, että hän itse on merkkipäivästään ko. sivulla ilmoittanut?

Lehdistöllä on ollut omituista kyllä tapana muistaa merkkihenkilöitä ilmoittamalla heidän syntymäpäivistään.

Äänestä
  • Nämä ovat nimeenomaan niitä sivuja ,jossa päivänsankari itse ilmoittaa merkkipäivänsä mainuttuun (sk)lehteen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paiskis kirjoitti:

Jokunen aika sitten näillä sivuilla kerrottiin Olavi J Mattilan tulleen Jehovantodistajaksi.Siksi hämmästykseni oli suuri kun tämänpäivän Suomen kuvalehden syntymäpäivät sivulle entinen ministeri oli laittanut kuvansa.Herää kysymys onko hän nyt jo luopio????????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu