Saako Vadelma-Jussi pestä Vasur-Eskon

vai kysytäänkös siihen "kunnon" lupa?
4253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

että parasta kait olis se lupa kyssyy :)

Äänestä

vai mikä siitä tullee.
Sannoovat tiällä heijän
kannattelevan toisijaan tai ainaskii eskoo.

Äänestä

saunassa. Millaiset on löylyt ja kaljat?

Äänestä

Oisko mikä kohtelu ja tarjoolu?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


selän saunassa? kirjoitti:

vai kysytäänkös siihen "kunnon" lupa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu