Taas tutulla paikalla

Eipä tarvinut kauaakaan odottaa jotta Ässät ottavat oman paikkansa liigan sarjataulukossa. Vaikka muuten voimasuhteet joukkueiden välillä muuttuvat, niin Ässät on takuuvarma jumbopaikan pitäjä =)
3185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

länsirannikolle riittää yksi joukkue.

Äänestä

Vaan toiseksi viimeinen.

Äänestä
  • Vain burilaiset on niin epätoivoisia, että pitävät toiseksi viimeistä sijaa kehumisen arvoisena.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sarjassa kirjoitti:

Eipä tarvinut kauaakaan odottaa jotta Ässät ottavat oman paikkansa liigan sarjataulukossa. Vaikka muuten voimasuhteet joukkueiden välillä muuttuvat, niin Ässät on takuuvarma jumbopaikan pitäjä =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu