Klasu sai kirjeen Leni Riefenstalin sihteeriltä

että Klausulla on vaikutusvaltaisia ystäviä. Leni- kuten tunettua - kuului Hitlerin sisäpiiriin.


http://www.hear.fi/wiki/images/thumb/0/0a/Valokuvaus_003.JPG/379px-Valokuvaus_003.JPG
6321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Piipahti eräänä iltapäivänä eroottisviritteiseen liikkeeseen.

Äänestä
  • Menikö yksin vai Barbaran seurassa?

    Äänestä

niin voisit todeta että pakit tuli. Ko. herran kirjeellinen lähestyminen torjuttiin ko. yrityksen ensimmäisessä portaassa.

Äänestä
  • germaani vaan kuuluu alalajiin mikahaekkinoid. Häkkisen ja Klasun asiaattisuus on hämmästyttävän samankaltaista.

    Äänestä

  • Klasu myöskin saanut kirjeen Jörg Haiderilta mutta Klasua ei kiinnostanut kakkaseksitreffit!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikä todistaa kirjoitti:

että Klausulla on vaikutusvaltaisia ystäviä. Leni- kuten tunettua - kuului Hitlerin sisäpiiriin.


http://www.hear.fi/wiki/images/thumb/0/0a/Valokuvaus_003.JPG/379px-Valokuvaus_003.JPG

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu