On se hienoa kun aikuiset ymmärtävät nautinnon päälle !!! Suihinotto kuuluu seksiin jos siitä molemmat pitävät. Naisväkeä joskus ujostuttaa eivätkä he halua antaa tai ottaa vastaan suuseksiä, mutta pikkuhiljaa kun lämmittää niin avot !!! En ole mikään finninaama vaan 40 intohimoinen nuolija (slurps) ja kyllä sitä samanhenkistä seuraa saa, joskus nainen juo kondomista spermat ja siihen voi todeta että onnistuu suoraan, ei tarvitse kumia sotkea ollenkaan ; ))
Itse tietysti nuolen naista, spermaista pillua ja vaikka omat spermat rinnoilta ja sitten suudellaan - ahh eikö elämä ole ihanaa !!
Itse tietysti nuolen naista, spermaista pillua ja vaikka omat spermat rinnoilta ja sitten suudellaan - ahh eikö elämä ole ihanaa !!
Vastaukset 1
Vanhimmat
Onhan se noin niinkuin kirjoitit. Itse nautin enemmän jos nainen ei ole ihan posliini. Ei ole
kaikki heti ihan näkyvillä. Ehkä se on naisilla enemmän hygienia kysymys mutta harmittaa silti vähän.