Miksi poistit sen FINANZASFOREX jutun ja keneltä tuli poistopyyntö kiitos.No eipäs se haittaa se vaan lilluu nyt tienauksessa ja monessa muissa paikoissa ja varmaan takertuu googlen hakuun:D
Uralin sheriffi
1
413
Vastaukset
Hei Cluso627.Poistopyyntö tuli sinun eilisistä aloituksista perusteluna, että viestisi eivät kuulu verkostomarkkinointiin.
Sinulla oli kaksi samaa aloitusta poistin niistä yhden, ja siirsin toisen yleistä taloudesta palstalle. Ylläpito oli poistanut tai sitten siirtänyt sen sitten sieltä yleistä taloudesta palstalta.
En ole ehtinyt tarkistamaan missä ne viestisi ovat.
Sitä tiistai illan noin kello 21 aloitustasi en poistanut. Kirjoitit siihen viestiin ylläpitoon ettei tarvitse poistaa asiallista viestiä. Mutta siitä aloituksestasi tuli siitä huolimatta poistopyyntö/siirto perusteluna ettei se kuulu verkostomarkkinointi palstalle, jätin ylläpidon ratkaistavaksi sen. Ylläpito oli poistanut tai siirtänyt tänään iltapäivällä sen aloituksesi.
Varmaan viestisi löytyvät talous ja raha sivun palstoilta ja, jos ylläpito ei siirtänyt viestejäsi vaan suoraan poisti niin varmaan sinun viestien poistoihin on syynä se, että viesteissäsi oli linkki ja ei paljoa tekstiä.
Viestit joissa on linkki, linkkejä ylläpito ei avaa, ja ihan siitä syystä, että kysymyksessä saattaa olla virus.
Minäkään en avaa viestissä olevaa linkkiä, jos ei ole tuttu nimi, vaan poistan viestin.
Sinun viestin linkin klikkasin auki, kun kirjoitat paljon tänne niin luotan siihen ettet linkitä virus yms sivuille, mutta ylläpito käsittelee viestejä paljon niin he ei välttämättä tunne tai muista kaikkia kirjoittajia, kirjoittajien nimimerkkejä.
Mukavaa illan jatkoa sinne!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.
Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.172404Purrasta tehty huoli-ilmoitus
Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b0162071812Pelottaa kohdata hänet
En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt1021471Olisin halunnu vaan tutustua
Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno491396Naiseni on todellinen seksipeto
Vaikka pukeutuu ihan kasuaalisti julkisilla paikoilla. Mutta näin tämän läpi ensisilmäyksellä ja sain seksipedon kaivatu571347Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas1851204- 941140
Totuus Sofian miljonääristä :miljoonien velkataakka painaa miestä.
Näin se totuus tulee jokaisesta ja seiskalehden uutiset kertoo totuuden vihdoinkin.1511015Nina Mikkonen avoimena "vapinataudistaan"- Demonstroi oireet yllättäen tv-kameroiden edessä: "Se..."
Nina Mikkonen oli Viiden jälkeen -ohjelmassa ti 12.8. ja kertoi perinnöllisestä sairaudestaan ja mm. sairauden vaikutuks14951Kaupunginjohtaja ja kehitysjohtaja erotettava !
Mokia tulee mokien perään. Nyt viimeksi tämä valtavaa mainehaittaa aiheuttanut päätös häätää Mikkeliläiset asukkaat pako134830