Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onko kuopiossa sperma..

Onko Kuopiossa ketään naista/tyttöä joka olisi kiinostunut spermaleikeistä,bukkakesta?Tai onko lähiseuduilla ketään jotka harrastaa sitä?
1476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä baareista löytyy typykkää joka ottaa spermat suihin ja ihan mihin haluat. Senkun alat vain hakemaan! Ite olen löytänyt eukon joka nielee ja tekee ihan mitä nyt haluan. Olen kyllä miettinyt löytyisikö samanlaista jos nyt erottaisiin ja kuinka vaikeaa olisi löytää...

Bukkakea ei suomessa varmaan harrasteta lainkaan. Olisihan tuo mielenkiintoista jos bukkake-leffoja tehtäisiin suomessakin. Kyse on varmaan lähinnä siitä että halukasta naisnäyttelijää ei taida löytyä ja pienien markkinoiden vuoksi sellaista setelitukkoa ei pystytä tarjoamaan että saataisin mieli muuttumaan tavallisella tallaajallakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mies 38 kirjoitti:

Onko Kuopiossa ketään naista/tyttöä joka olisi kiinostunut spermaleikeistä,bukkakesta?Tai onko lähiseuduilla ketään jotka harrastaa sitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu