Wellun ilmeet

mutta yllättyneemmältä näytti Wellu itse ainakin ilmeidensä perusteella! =O
3538
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

voitostaan, kun oli paistatellut lehdissä ennakkosuosikkina. Saas nähdä miten Peten käy. Rupeiskohan sieltä jo vihdoinkin löytymään sitä laulutaitoa ja -ääntä. Ei tollaset rockmaneerit pitkälle kanna; saattaisi jäädä idolslevy kauppojen hyllyille pölyttymään.

Äänestä
  • Pete on jo näyttänyt laulua teatteriviikonloppuna. Lauloi "I kissed a girl", mutta noita suorituksia näytettiin n. 10 sekuntia. Sillä on parempi ääni ja vire kuin muilla. Se voittais ilman noita ränkytysbiisejä vielä helpommin. Pete ei näemmä osaa valita biisejä oikein. Paska musiikkimaku suorastaan. Hemmetin Danko Jones.

    Äänestä

  • No onhan sillä Petellä edes karismaa, kun nää muut ei erotu tapetista...! Ei mitään persoonallista..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yllättynytminäkin kirjoitti:

mutta yllättyneemmältä näytti Wellu itse ainakin ilmeidensä perusteella! =O

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu