Hätä

Mieheni sairastui vakavasti.Nyt tarvittaisiin esirukousta.Paha mieli ja pelko .
3243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

usko voi kaikki. rukouksessa kiitämme että hätä ja pelko on kuultu ja rakkaus Jeesus Kristus on sen voittanut.

Äänestä
  • Jeesus antaa sairauksien tulla..

    Itse rukoilen nyt muita Jumalia, en jeesus-jumalaa..

    Jätti minut jo kerran pulaan

    t: nimim: luota

    Äänestä

Herra sinua ja miestäsi auttakoon.
Jeesuksen, taivaallisen Parantajan nimessä,
Amen

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


scrlk kirjoitti:

Mieheni sairastui vakavasti.Nyt tarvittaisiin esirukousta.Paha mieli ja pelko .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu