PARHAAT LAULAJAT!

ehdottomasti Marika ja miehistä Koop ja Vesa,tosin vesa sais olla enemmän läsnä,esiintyessään,eli satsaisi esiintymiseen muuten hyvä laulaääni,,eli jos vesa ei paranna KOOp varmaan voittaa!
9706
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

olla. Pete siis eikä siellä enää muita olekkaan.

Äänestä
  • No jooo ymmärrän että tottakai Pete on pissisten ja pikkutyttöjen unelma, ihan muista syistä kuin laulutaidollisista. Musta se on epämiellyttävällä äänellä kähisevä teinipelle. Ei tuu ainkaan mun ääniä saamaan.

    Äänestä

Jos parasta laulajaa valitaan niin se on ehdottomasti Anna-Kaisa.
Muilla ei sanansijaa.

Äänestä

Annalla liika korkeaa kiljumista ajoittain.
Sillä pohjalaisella tytöllä liika miesmäinen ääni.
Anna-Kaisan ääni on tältä väliltä eli juuri nautittavan värinen.
Sillä käkkäräpäällä liika nasaalinen.
Lopuilla liika tavallinen.

Anna-Kaisalla on itsekritiikkiä sopivasti ehkä vähän liikaakin.

Äänestä

päässeet edes esiraadista läpi tänä vuonna. Täyttä paskaa!

Äänestä
  • Valitettavasti näin on näreet!

    Äänestä

  • MILLION MIES kirjoitti:

    Valitettavasti näin on näreet!

    kalle on mun suosikki tykkään siitä laulu äänestä ja on se söpöki kallee paras toivon sen voittavan ja jos ei voitakkaan silti se on paras

    Äänestä

Koop on ehdottomasti paras! Ainut, joka on läsnä lavalla ja tunnetta on valtavasti mukana. Ihana persoona. Mies osaa laulaa matalia ja korkeitakin ääniä. Todella monipuolinen. Koop ei ole valinnu vaan tarpeeksi sellaisia biisejä, mitkä sopii sen äänelle. Todella hyvin on vetäny noi kaikki semifinaalien laulut, mutta olisi vielä enemmän kylmät väreet tuova, jos osaisi valita vielä enemmän äänelleen sopivat biisit.

Anna-Kaisa osaa laulaa parhaiten tytöistä, mutta esitys jättää kylmäks.

Äänestä

Anna ja Anna-Kaisa! Pojista ei suosikkei enää wellun tippumisen jälkeen. Muista tytöist ei oo hyvä laulu ääni/ ei sopiva tyyppi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


idolssi,, kirjoitti:

ehdottomasti Marika ja miehistä Koop ja Vesa,tosin vesa sais olla enemmän läsnä,esiintyessään,eli satsaisi esiintymiseen muuten hyvä laulaääni,,eli jos vesa ei paranna KOOp varmaan voittaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu