Eliitti tarjoaa "hakaristiä" ja " hitleriä"

Varsinkin vasemmisto-eliittisyöttiläät ovat hermostuneita ja siksi huudetaan hakaristiä apuun.
3259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kutsukoot vain meitä natseiksi tai fasisteiksi. Emme piittaa enää. Meillä on nyt varaa olla pelaamatta vanhoilla säännöillä. Teemme uudet, oman mielemme mukaiset. Natsikortin taikavoima ei enää toimi. Nauramme punikkien hysterialle... Tänään on helppo hymyillä. Illalla alkavat voitonjuhlat Esikunnassa.

Äänestä

  • jo kuvattu? kirjoitti:

    Tässä hän tulee. Juopot ja laiskat toimittajat tasoittivat hänelle tien valmiiksi:



    http://www.havelshouseofhistory.com/Mengele, Josef.jpg

    Vuosia Halla-aho on tehnyt yksinäistä työtään Suomen kansan hyväksi. Siemen on kylvetty ja itänyt; nyt on sadonkorjuun aika. Halla-aho on polkaissut miltei tyhjästä pystyyn maahanmuuttajavastaisen kansanliikkeen. Kymmenettuhannet suomalaiset ovat saaneet Halla-ahon kirjoituksista uutta toivoa ja voimaa - uskoa tulevaisuuteen, joka ehkä sittenkin voi olla valoisa eikä synkkä. Mutta uhkaava tuho voidaan välttää ainoastaan omaksumalla kova halla-aholainen asenne. Monille kynnys on liian korkea. Ratkaiseva askel on silti otettava. Itse otin sen empimättä. Kun kutsu kävi, olin valmis. Ja tiedän että tuhannet marssivat rinnallani, osana samaa liikettä. Vallan ja voiman tunne on huumaava. Olen mukana tekemässä historiaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ovat paniikissa kirjoitti:

Varsinkin vasemmisto-eliittisyöttiläät ovat hermostuneita ja siksi huudetaan hakaristiä apuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu