antti voittaa koko idolsin, sillä Suomi tarvitsee myös miespuolisen poppistaran muuten niin naisvaltaisella alalla. onhan meilla samuli edelmanit ja ville valot sekä jonnet mutta purkkapopin kaksilahkeisia taitajia meillä ei juurikaan ole. mutta tässä on tilaisuus; komea, laulutaitoinen poitsu tahtoo tähdeksi, annetaan antille se mahdollisuus!
kyllä antti voiton vie...
halipus
3358
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
ei osaa laulaa,tippuu ihan varmasti.
Antti on itse seksuallisuuden perikuva. Antti ei todellakaan saa tippua! parempaa laulajaa saa hakea! Siis EHDOTTOMASTI Antti jatkoon!!!
Minä olen siinä mielessä kyllä samaa mieltä, että yksinlaulavia miehiä ei Suomessa oikein ole levyttäjinä, mutta ei nyt vain sitä pidä ajatella. Ja kaikkein tyhmintä mitä voi tehdä on, että valitsee laulajan pelkän ulkonäön perusteella. Ääntähän siinä levyllä kuunnellaan, eikä selata vaan välilehtiä.