Jeehovat on

haukkuun muita. Mutta eivät te mitään yhteiskunnan eteen kuin ylpestelevät aivopesun uhreina, YÖK!
2195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

haukkuun muita.

- Noin siinä käykun verhot on silmillä

Mutta eivät te mitään yhteiskunnan eteen kuin ylpestelevät aivopesun uhreina, YÖK!

- Maksavat veroja sinä missä muutkin ihmiset.

YÖK!

- Älä ota enää lisää....

Äänestä
  • muta kuin omat veronmaksusi.... voitko mennä takuuseen muista..minä tiedän ettet voi...
    >Muuten oletko koskaan kuullut järjestön edustajien kerskuneen kuinka hyvä veronmaksaja vt seura on....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ahkeriaa kirjoitti:

haukkuun muita. Mutta eivät te mitään yhteiskunnan eteen kuin ylpestelevät aivopesun uhreina, YÖK!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu