Moi!
Olen useaan otteeseen lukenut että miehellä on g piste joka sijaitsee jossain pepun syövereissä.
Onko kellään kokemusta siitä orgasmista pisteen sijainnista ja siitä että miten sitä pistettä hierotaan/kiihotetaan.
Kiitos jo etukäteen. :)
miehen G piste orgasmi
6
8608
Vastaukset
- man
Kyllä on juu.. ihan kyllästyttää kirjottaa aiheesta, kun siitä puhutaan aina vaan samat homofobiat ja muut, mutta asiaan..:
Eli se sijaitsee miehen pyllyssä tollain 5-8 centtii syvällä, navan puoleisella sivulla.. ja sen sitä voi kiihottaa erilaisissa leluilla ym. Mutta kokemuksesta voin kertoa, että tyttökaverin sormi vetää kyllä voiton kaikista hilkkeistä! Tai noh, en voi kai sanoa kaikista.. kun en ole kaikkia koittanut, mutta itse kyllä nautin sen kiihottamisesta aivan sairaasti..! Siis laukeaminen menee potenssiin 2 kun samalla kiihottaa g-pistettä.
Mutta myös se aika mikä kestää siihen että laukeaa, menee miinus potenssiin 5! eli todella nopeesti tulee..! :)- dude
Missä se siis tarkimmiten oli? Olen joskus kokeillut sormipersettä, mutta jos siitä saa lisäkiksejä noin niin kertoisitko lisää "ajo-ohjeita" =)?
- näin
dude kirjoitti:
Missä se siis tarkimmiten oli? Olen joskus kokeillut sormipersettä, mutta jos siitä saa lisäkiksejä noin niin kertoisitko lisää "ajo-ohjeita" =)?
työnnä rasvattu sormi (keskisormi toimii parhaiten ;) ) peppuun hiljalleen... kokeile eri kohtia suolesta samalla runkaten. missä tuntuu hyvältä ni siitä vähä hieroskelet samalla ku runkkailet.. tulee alta aikayksikön ja orkku on toisesta taivaasta!
- Doc
Kaikessa yksinkertaisuudessaan ns. miehen G-Piste on Prostata! Ja Prostata on suomeksi Eturauhanen! :)
- täh
missä asennossa tuo sitten kannattaa tehdä?
- jep
täh kirjoitti:
missä asennossa tuo sitten kannattaa tehdä?
Peppuun liukastetta ja vaikka seisaaltaan sormi sisälle, ja löytyy suolen etuseinämästä. Aluksi saattaa tuntua kuin virtsaamisen tarvetta, mutta sitä se ei ole. Lähellä orkkua paisuu eturauhanen huomattavasti, jolloin sen tarkka paikkakin löytyy helposti ja mahtavalta tuntuu!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli
Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei833789Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss1071812- 1091125
- 991095
- 60933
Priden osallistujamäärä suuri pettymys!
Ei lähellekään sataatuhatta, vaikka mukaan on värvätty kaikki aktivistit jopa homot katolta heittelevä islamistinen aate165875- 42846
IS Viikonloppu 28.-29.6.2025
3- merkitty Kovis Erkki Vuokilalta. Oikean reunan (kuvituksellinen) pääkuva on hauska, mutta siitä johdetun sanan merkit57801Joku kysyy
Missä on syy? Jossainhan se syy täytyy olla persujen kannatuksen alenemiseen. Kannatuksen alneminen ei näy pelkästään g61780Huono grilli kokemus
Menimme grillille ostamaan ruokaa. Myyjät nauroivat meille, ja saimme todella asiatonta palvelua. Odotimme ruokaa innoll22751