Mielestäni tuomarit ovat hoitaneet työnsä hyvin ja ovat parhaita koko ohjelmassa (no joo? :D) :P Ketkä ovat kanssani samaa mieltä? Ketkä taas eri mieltä? Kirjottakaa tähän!!! :)
TUOMARIT RULEZ!!!! :P
Baby
11701
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
oon kans samaa mieltä...mut periaatteessa ne on joskus aika ilkeitä. =(
jotkut voi oikeesti ottaa tommosesta nokkiis,vaikka asia kannattais ottaa opettavaisesti(mun mielestä) mut kerro,jos oon vääräs.. =)
Onhan ne ilkeitä välillä...mut oon sun kans samaa mieltä et kannattaa vaa nostaa pää pystyyn ja ottaa niin sanottu "hälläväliä" asenne ton suhteen ja jatkaa elämää :) Hyviä jatkoja :P
joo, oon ihan samaa mieltä ne on ihan parhaita..;)
sitte ne jotka on joutunu lähtee niiden on
ihan turha ruikuttaa,
koska kyl ne tietää, et ne kertoo
vaan oman mielipiteensä ja mä sanoisin kans ihan suoraan niille et ne on surkeita laulaan..:))
jne... jne... montakohan kertaa ollaan sama asia käyty... hoh hoijaa... miksi edes vaivaiduin vastaamaan... huh huh...
Sitä mäki mietin...Ei sun oo pakko lukee tai vastata sellasiin mihin oot kyllästyny...Jo otsikostaki VARMASTI huomasit et kyse on tuomareista ja jos oot kyllästyny aiheeseen nii miks ees vaivauduit lukemaan...tuskin kukaa sua pakotti,Vai? :D
hei kuule sori en mä sitä viestiä kirjottanu kerjätäkseni verta nenästä... alan vain kyllästyä tähän hössötykseen... sori elä ota ittees...
En mä itteeni otakkaan mut ottaa vaan päähän (muitaki ku mua) se että näkee ihan selvästi mistä aiheesta on kysymys ja sit tulee ja valittaa aiheesta... :/
Tuomarit oli varmaan oikeessa ketä lasketaan jatkoon ja keille sanotaan hyvästi.Olen miettiny miltä ois tuntunu olla niitten edessä arvioitavana ja tullu siihen tulokseen et tuskimpa nyt niin maatakaatavaa.Pikasen ois vaan kädet tärissy ja hikoillu...täytyyhän sitä neljän tyypin arvostelu kestää jos mielii suuremman yleisön eteen, koska aina tulee olee ihmisii jotka arvostelee pahastikkin ja se täytyy vaan oppia kestää.
Niimpä!Oon samaa mieltä :P
muistatteko sen jakson, mis se yks mies laulo maija vilkkumaan mun elämän? sellane vähän[anteeks ny vaa] homon näköne. sillo ku ne sano ne tuomarit, et oli ihan hirveen kuulosta ja sehän häpäsee meiän suomen jotain, en muista tarkkaan, ni se mies sano, et "onneks nolasin täällä, enkä ammattituomariston edessä" Vähnkö sillä oli MUNAA!!!!!;)
Nii saattaa olla juu...mutta miten liitty keskusteluun? O_o