Tässä lista

toimineen kokoomuksen aikaansaannoksista, siis niistä asioista joita kokoomus on duunarin puolesta ajanut:
hmmmph hmmm siis auttakaa, laitan tähän ranskalaiset
vivat valmiiksi (on ainakin ne)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
2103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kataisen kivekset on laskeutunu,ei kai se tähän kuulu mutta...silti

Äänestä

- Ei tarvi huomenna mennä enää töihin
- Saa ulkolaista margariiniä halvalla ja kiinalainen hamppuköysikään ei maksa paljoa
Siinä aluksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


työväen puolesta kirjoitti:

toimineen kokoomuksen aikaansaannoksista, siis niistä asioista joita kokoomus on duunarin puolesta ajanut:
hmmmph hmmm siis auttakaa, laitan tähän ranskalaiset
vivat valmiiksi (on ainakin ne)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu