Tekniikkaan sokeasti

Kuski luotti navigaattoriin - ajoi järveen

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200810278496635_ul.shtml
5255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tyhmä, tyhmempi, tyhmin ja näemmä listan häntäpäähän voidaan vielä sijoittaa tämä uutisessa mainittu kuski.

Äänestä

siinä on jos alkaa tulla epäilyksiä?

Kaikki oli minulle vielä eilen aivan selvää. Sitten tuli ajatus että ei tämä voi olla totta. Ei se ennenkään ollut.

Sitäpaitsi skitsofreniaan kuuluu NIMENOMAAN se että ihminen luulee että kirjoitukset, jotka eivät liity häneen, ovat hänelle kohdistettuja.

Kuulostaako todelta: Kymppi tykkää miusta mulkerosta. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uskova kirjoitti:

Kuski luotti navigaattoriin - ajoi järveen

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200810278496635_ul.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu