Jälleen uusi lähtijä sarjasta???

Uusimpien huhujen mukaan Susan Flannery (Stephanie) olisi myös lähdössä sarjasta ensi vuoden aikana.

Tätä ei ole vielä vahvistettu kuten Bridgetin ja Macyn lähdöt.
51115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mistä ihmeestä te näitä juttuja keksitte, käykää ihmeessä lukemassa sarjan sivuilta. Jossa ollaan noin kaksi vuotta Suomea edellä ja hyvin näyttää siellä Steffi porskuttavan, Macy nyt taas kerran kuolinvuoteella ja Britgetkin kovin on hengissä, Taylor on jo kuollut yli puolitoista vuotta sitten. Kannattaa lukea eikä arvuutella....

Äänestä
  • No ei kai tämä paljastus voi olla cbs:n sivuilla, kun sitä ei ole vielä Amerikassakaan tapahtunut?

    Käykääpäs vaihteeksi Boldisten virallisilla sivuilla ainaisen cbs:n sijaan. Osoite http://www.theboldandthebeautiful.com

    Äänestä

  • Jas kirjoitti:

    No ei kai tämä paljastus voi olla cbs:n sivuilla, kun sitä ei ole vielä Amerikassakaan tapahtunut?

    Käykääpäs vaihteeksi Boldisten virallisilla sivuilla ainaisen cbs:n sijaan. Osoite http://www.theboldandthebeautiful.com

    Joo, CBS on kyl virallinen sivusto, ja ton edellisen toinen ossu ois tää: http://www.soapcity.com/bb/index.jhtml Käyn päivittäin molemmilla sivuilla. :D

    Äänestä

  • Nyt Suomessa esitettävät jaksot on näytetty Jenkkilässä 07/02, eli reilu vuosi ollaan jäljessä.

    Äänestä

  • Jape kirjoitti:

    Nyt Suomessa esitettävät jaksot on näytetty Jenkkilässä 07/02, eli reilu vuosi ollaan jäljessä.

    Ollaan jäljessä 1 vuosi ja 4 kk.

    Tuolla Soap City sivuilla tai mitkä lie olivat, ei ainakaan pikaisesti luettuna lukenut mitään Stephanien poistumisesta sarjasta, toisin kuin Bridgetin lähtemisestä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jas kirjoitti:

Uusimpien huhujen mukaan Susan Flannery (Stephanie) olisi myös lähdössä sarjasta ensi vuoden aikana.

Tätä ei ole vielä vahvistettu kuten Bridgetin ja Macyn lähdöt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu