tapettu?

tietääkö kukaan kuka se törnävällä tapettu mies oli?
41368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oliko ihan Ylistarossakin asuvia?? (siellä asuu eräs väkivaltainen miäs, joka käy ryyppäämässä ajoittain seinäjokisten luona)

Äänestä

se olis jonkun poika.

Äänestä
  • Kyllä se 60-vuotias mies on jonkin poika. Vainaja tosin nyt, rauha hänen sielulleen.

    Äänestä

Hallilassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kassiussi kirjoitti:

tietääkö kukaan kuka se törnävällä tapettu mies oli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu