reilu peli

että niille jotka kirjottaa rekisteröidyllä nimimerkillä vastataankin rekisteröidyllä nimimerkillä ja niille jotka vaihtelee nimimerkkiä joka postiin vaihdellaan nimimerkkiä joka postiin kun vastataan.
6114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

onhan minulla nimimerkkikin, mutten käytä - reilu peli.

Äänestä
  • vaikka ei samalta kuin ensimäinen tai toinen

    Äänestä

vaikka ei samalta kuin ensimmäinen "vastaus"

Äänestä

reiluun peliin vaikka ei sama nimimerkki kuin ensimmäinen toinen tai kolmas ..

Äänestä

JOTKA KAIKKI MUISTUTTIVAT TOISIAAN MU´TTA OLIVAT ERI 'NIMIMERKKEJÄ'.

Äänestä

riitaa.. sano entinen likkakin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sopiiko? kirjoitti:

että niille jotka kirjottaa rekisteröidyllä nimimerkillä vastataankin rekisteröidyllä nimimerkillä ja niille jotka vaihtelee nimimerkkiä joka postiin vaihdellaan nimimerkkiä joka postiin kun vastataan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu