koko maailma vauraa urputtujalle..häpäisi demarit ja veit kaiken uskottavuuden puolueelta!!
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1606242
http://www.iltalehti.fi/vaalit/200810278498008_vl.shtml
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1606242
http://www.iltalehti.fi/vaalit/200810278498008_vl.shtml
Vastaukset 7
Vanhimmat
Huom! Soini ottaa teidät avosylin vastaan. Menkää sinne, vaikka ihan vittuillaksenne. Soini osaa esiintyä vähän toisella tavalla kuin demujen espoolais-ässävikainen papukaija.
Tervemenoa PerSuun tai vasemmistoliittoon, niistä löytyy tilaa oikeistolle ja vasemmistolle. Näiden nuorten avulla kuitenkin kannatus voi kasvaa, ei Tuomiojan avulla.Muistakaa mitä hänestä on kirjoitettu,antakaa porvarilehtien mustamaalata niin paljon kuin ne haluavat.
Ens alkuun on todettava, että Pj. on alipalkattu. Ei 7000 e/kk palkalla tuon useampaa kommenttia saa. Se on tuo yksi opeteltu ja sillä pärjättiin ihan kivasti ja samma på svenska. Jos olisi pyrkinyt teologiseen niin sitten varmaan olisi kaksi kommenttia, joita olisi voinut laittaa vuoronperää.
Näyttää olevan täällä mustamaalamassa samat henkilöt jotka kirjoittavat myös Kepun listalla ja siellä ovat kepulaisia ja täällä sdp:läisiä. Antakaa heidän kirjoitusten olla omassa arvossaan. Nyt on Jutan ja Marian aika, ei Erkin aika,se on mennyt jo.
Ei se ainakaan minulle ole mikään Maria. Sinulle varmaan on. Tarkoitatko Maria Gutz...-Rikhardsonia paremmiin tunnettu ent. MTV:n (englanti) toim. ja kansanedustaja nyk.(suomi)
Kyllä sais olla pois radiosta. Ihanhirveetä sähläystä.
Ja mikä ihmeen aika?
nolas itsensä radiossa tänään,sdp:llä ei todellakaan mene nyt putkeen,mielenkiintoista nähdä mihin kaikki johtaa.
Onhan heillä demarien puheenjohtajistossa vielä tämä pettäjäpiispa Kantola. Ehkä hän osaisi sanoa,jotain ylevää ja viisasta - koulut käynyt tohtorismies kun on. Demarien blondimissukat kun näyttävät olevan aivan hattarapäitä tapauksia.