WELLU

11499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ihana video! Kiitos paljon kun laitoit Wellun vedon tähän!

Äänestä

haluttu jotain, olisit vielä pelissä


unoha

Äänestä
  • laskelmoi. Kuunteleekohan se muuta kuin äänestystuloksia? Jos kansa ei äänestä IDOLSSISSA niin se merkkaa että unohdetaas tää.

    Äänestä

kun ei mitään erikoista ole.

Äänestä
  • sen erikoisempaakaan joten tasoihin menee.

    Äänestä

muistovideo kuolleelle. Nyt järkiintykää, eihän Wellu mihkään tästä maailmasta ole kadonnut!

Äänestä

Ikävä on!

Äänestä

veti. Kuulostaa ihan ok näin jälkikäteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


WELLU kirjoitti:

WELLU WELLU...
http://www.youtube.com/watch?v=t4xgl5I_uRw

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu