Muslimien insesti

Lasten huostaanotot tulee muuten liian kalliiksksi yhteiskunnalle 500/e vuorokausi täällä Tampereella lastenpsykiatrisella osastalla.
3163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tällaista tekstiä tulee kun avohoito lisääntyy. Jaksamisia sinne jonnekin...

Äänestä
  • räjähdymäisestä kasvusta erityisesti islamilaisita maista tulleiden maahanmuuttajaperheiden keskuudessa.
    Unohtuiko jotain?

    Äänestä

Ja sitten äänestät sillä perusteella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sallittava kotona kirjoitti:

Lasten huostaanotot tulee muuten liian kalliiksksi yhteiskunnalle 500/e vuorokausi täällä Tampereella lastenpsykiatrisella osastalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu