Mielipidemittausta

81% tämän palstan keskustelijoista pitää heimo.p:ta ( muut hänen nimmarinsa) idioottina. 42% osallistuu Karjala-keskusteluun muuten vaan ajankuluksi, 14% siksi että pääsee puhumaan paskaa. Keskusteluun osallistujista 69% ei kannata palautusta ja 10% vihaa venäläisiä.

Nämä luvuthan voi toki vielä muuttua, kun käyt antamassa oman äänesi: http://tilastonikkari.blogspot.com/

Voit myös ehdottaa kyselyn aihetta ;)

[email protected]
6245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Emakkosian mielenterveydestä, SETA:n jäsenyydestä tai kumpi hänen jakautuneen persoonansa puolista on mieluisampi eli karjalainen vai pohjalainen. Tai tietenkin kuinka usein hän tekee "sitä" sulhasensa kanssa tai kuinka se eturauhanen vaikuttaa hänen mielenkiintoonsa pissajuttuihin.
Tai kuuluuko vastustajiin muitakin älykköjä kuin Emakkosika. Voi voi näitä kysymyksiä olisi vaikka kuinka paljon , mutta aloitetaan noista.

Äänestä
  • Katsos Salmen juha, palauttajapoikaa! Kusikalloinen karjalasisluden on taas sormet näpyköillä.

    Äänestä

  • Emakko-Poika kirjoitti:

    Katsos Salmen juha, palauttajapoikaa! Kusikalloinen karjalasisluden on taas sormet näpyköillä.

    Minähän olen siitä parin korttelin päästä. Juu juuri se jota sinä aina epätoivoisesti yrität paikallistaa/ hahmottaa Akatemiassa. Kaiketi myöskin miettien onko ”se” kertonut Lapualaisille. Jos on kertonut , niin kuka ensimmäisenä artikuloi pesäpallomailalla. Toisaalta pitäähän elämässä olla jännitystä.


    ”Katsos Salmen juha, palauttajapoikaa! Kusikalloinen karjalasisluden on taas sormet näpyköillä.”

    Äänestä


Karjalan palautuksesta. Ei mistään muusta.

Äänestä

muuta Karjala on palautettava. Kaikki yleensä, mikä varastetaan, on palautettava omistajilleen. Senhän pitäisi olla myös tällä palstalla oleville epäisänmaallisille lapsukaisille täysin selvää!
terv: isänmaallinen sivustaseuraaja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tilastonikkari× kirjoitti:

81% tämän palstan keskustelijoista pitää heimo.p:ta ( muut hänen nimmarinsa) idioottina. 42% osallistuu Karjala-keskusteluun muuten vaan ajankuluksi, 14% siksi että pääsee puhumaan paskaa. Keskusteluun osallistujista 69% ei kannata palautusta ja 10% vihaa venäläisiä.

Nämä luvuthan voi toki vielä muuttua, kun käyt antamassa oman äänesi: http://tilastonikkari.blogspot.com/

Voit myös ehdottaa kyselyn aihetta ;)

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu