joten äänestäkäähän nyt edes säälistä poika -parkaa jottei saa (taas) faijaltaan selkään...
peten
faija lyö..
5618
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Onneks missasin viimeisimmän esityksensä. Ahdistavaa katsoa, kun joku kähisee kaulasuonet pulloittaen.
Ulkonäkö, laulutaito, itsevarmuus, kaikki ok, mutta ei vaan kolahda.
harmittaa kun kaikki on kohdallaan mutta ei vaan diggaa .pete on aikalailla jo itsevarma käytöksellään vähän jo ylimielinenkin tavallaan jo voittaja omasta mielestään älä vaan nyt pilaa mahdollisuuksiasi olet vaan nöyrä kansalle kyllä se siitä .
Joo, meikäkin jäi vaan tyrmistyneenä tuijottamaan ylimielisyyttään. Täällä pohjolassa ei ole koskaan kukkoilijoita oikein suvaittu.
Ylimielinen? Missä hiton vaiheessa? Nöyrästihän Pete myönsi viime kerrallakin ettei ihan mennyt esitys nappiin, mutta ylimielisen leima näköjään lyödään otsaan ihan pelkästä itsetunnon omaamisesta. Arvostan kyllä nöyryyttä, mutta en nöyristelyä. Loppuu nyt se saatanan ainainen narina ylimielisyydestä, suomalaiset.
Juu, haastattelujen peruusteella tykkään minäkin, että on ok tyyppi, mutta esityksessä on jotain vähän ärsyttävää ylimielesyyttä.