yhdysvaltain

ei kestä demokraatti presidenttiä,glinton oli siitä hyvä esimerkki.Bush nujersi terrorismin ,billin aika meni vieraissa käyden ja saksofonia soittaen.
5191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Loppuivatko "Tiedonantajan" nettikaartista Sirola-opistolaiset?

Äänestä

W on vaikuttanut paljon maailmaan, ilman hänen ristiretkeään emme kärvistelisi niin paljoa tuolla lentokentän jonoissa riisumassa itseämme munasilleen.

Bill oli oikein hyvä pressa; kukapa nyt ei haluaisi panna nuorta ja tiukkaa sihteeriään jos moiseen asemaan pääsee ?
Rauhaa ja rakkautta tai vaikka sitten kylmää panemista, mutta ei helvetissä tuota W:n vitun sotaa !

Äänestä

Cuubalaista ei anakaan ollut, koska USAahan ei saa tuoda cuubalaista sikaria ja Moonika olisi varmasti suuttunut jos cuubalainen sikri olisi kostutettu "sielä" jossain syvällä.

Äänestä
  • USA:sta on aina saanut Kuubalaisia sikaareja. NL:n aikana ne vain kierrätettiin NL:n kautta ja niissä oli venäjänkielinen teksti.

    Nykyisin ne kiertävät Euroopan tai Etelä-Amerikan maiden kautta.

    Äänestä

isolla beellä.äidinkielen opettaja ,sieltä ylhäältä ,nukkumaan ja heti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


talous ja uskottavuus kirjoitti:

ei kestä demokraatti presidenttiä,glinton oli siitä hyvä esimerkki.Bush nujersi terrorismin ,billin aika meni vieraissa käyden ja saksofonia soittaen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu