olen 18v nuori opiskeleva mies. minulla on ollut suhde noin 2 vuotta. seksi elämä on ollut tiheää ja kohtalaista. mutta se samalla rikkoo suhdetta. kärsin ennen aikaisesta Orgasmista, eli seksin kesto on noin 10-20 min. se häiritsee suhdetta paljon, ainakin omalta kohdalta, ja se mitä olen kysynyt kihlatultani että mitä mieltä hän on asiasta hän sanoo että se ei häiritse mutta silti tiedän hänen valehtelevan. onko kyseiseen asiaan hoito keinoja vaiko kotikonsteja? luin että jossain päin mailmaa on masennuslääkettä hyödynnetty orgasmin tuloon että se pidentää 7-kertaa kuin tavallisesti. tarvitsen nouvoja? onko kysiseen asiaan kotikonsteja?
Ennenen Aikainen Orgasmi
ZukiZuki
53432
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
hah hah hahahahahahahhhhaaaah*repes*
voi lapsi rakas kasva aikuiseksi ja yritä sitten nussia ....kuolen nauruun
se on naisen murhe se jos sulla tulee "liian" nopeasti. Samoinkuin se että sulla on pänä.
Nainen saa yleensä orgasminsa ennen 20 minuuttia kunhan olet hänet ensin hyvin lämmitellyt. Itseasiassa jos tuota pidempään menee niin usein sen jälkeen ei orgasmia enää edes tule jos ei siihen mennessäkään ole tullut.
http://www.hotlips.fi/product_details.php?p=385
Osat tota. Toimii satavarmasti!
lekuri antaa jätkälle eli sulle pien määrän antidepistä, mutta annostus ja lääke aine on
henkilökohtainen ja yleensä haettava (titrattava).
Mutta otappa 30 opettaja joka jaksaa, opettaa temput mitkä naoisen täytyy tietää, sullo vähä kokemusta, usko vaan kyllä se siitä!
Alempana höpisin tempusta jonka nainen tai sinä
voi tehä muutaman viikon ajan, tehoo taatusti ja ei tarvi lääkitystä, hermoja kyllä ja huumoria....