Syyria uhkaa USA

Syyrian ulkoministeri sanoi, että Syyria voi turvautua "tuskallisiin" toimenpieisiin, jos Yhdysvallat ei anna virallista selitystä tappavasta rajaloukkauksesta.
3202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Syyriaa kohtaan tietysti, jos turpa ei pysy tukossa! Syyria ei voi uhitella alueella oikeastaan muita kuin itseään.

Äänestä
  • on roistovaltioden keskikastia, joilla pyyhitään persettä jos mussuttavat jotain! Nämä Syyriäläisrunkut omistavat kapisen autiomaa kaistaleen, jossa ei ole muuta kuin hiekkaa. Kun Iran lopettaa näiden pellejen rahoituksen, niin maa katoaa historian unohdukseen.

    Äänestä

toinen juttu, että kenelle ne on tuskallisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uhittelua kirjoitti:

Syyrian ulkoministeri sanoi, että Syyria voi turvautua "tuskallisiin" toimenpieisiin, jos Yhdysvallat ei anna virallista selitystä tappavasta rajaloukkauksesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu