on taas käytössä. Loistavaa. Kiitos hänelle, joka sitä nyt pitää yllä.
Citroen-foorumi
rapsu1
229965
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
I H A N A A !!! Rakkaus on rajaton kuten rusketukseni solariumissa. Iki ihanaa onnea, hääonnea kaikilla sitruunamiehille!! jotka on löytänyt tämän onnen.
Taitaa tulla Toi-ota miehillä/naisilla ikävä, kun täältä sinne Citroën-foorumiin tästä lähetään...
Heippa! =)
PS. Kosketelkaa toisianne/itseänne
Nämä loppu pään viestit.
ja putki ja kansi präjähti
Järjen jättiläiset valloillaan.
Ihmiset ovat erilaisia. Edellisestä kirjoittelusta on helppo erottaa ne, joillaei oikeasti ole Citroenia.
Eiköhän sen huomaa siitäkin ettei ilme ole jatkuvasti apaattinen.
Niinhän seon, että Citroenilla on tutkitusti tyytyväisimmät ostajat. (C5)
Ei ihme, että hymy on herkässä!
xanttia 1,9td käyntiin lähtö lämpimänä pitkällä tartilla kylmänä ei ongelmaa vm97
Kehtooko tavallinen automies osallistua Sitruunaan, kuitenkin nauravat teknisille kysymyksille, koska en hallitse käytännössä auton huoltoa ja korjausta ?
No sitikanomistaja nauraa vain peilin edessä.
kokemuksia kaivattas citroen c5 stä.Olis myynnissä tuollainen 10vuotta vanha auto, joka kiinnostais. Millaisia autoja nämä ovat?Kannattaako ostaa?
Ehdottomasti kannattaa ostaa. Olen itse vannoutunut C5 mies. Auto kestää lähes mitä vaan. Ainoa ongelma on ojaan tempautuminen kesken matkan, mutta muuten se on loistopeli.
jumissa koko foorumi täl hetkel ??????
Citikka on hyvä auto, paalattuna.
Moikka! mistä löytää citroen sara pigasson vuosimalli 07 vuosimaliin värinumero tai sävyn paikkaus tatpeessa ,mm kiven iskut kiitos vihjeestä masa
Osaako kukaan neuvoa. Oli C4 Picasso huollossa ja nyt käynnistyksen jälkeen n. 5s kuluttua häviävät trippi ja kilometrit näytöstä. Ennen näkyivät koko ajan.
Pitääkö mootori irrottaa kun vaihtaa jakopään hihnan citroen xsara.
Taas jumissa.
Ds3 akun vsihto
Hei vaan. Mul on Citroen picasso robolla, nyt talvella sähköjarru temppuili, vikavalot syttyy toimi vaan kolmella vaihteella. Korjaamolla sano tuo auto päiväksi pariksi katsotaan vika. Alkoi eurot pyöriin silmissä. En vieny.... Vein pariks tunniksi lämpimään parkkihalliin.. Vikavalot poistui. Nyt kaikki toimii nii ku ennenkin.
citroen c3 ohjaustehostin ei toimi