on paras näyttelijä koko sarjassa. Panee itsensä monin tavoin likoon kuten näyttelijän kuuluukin - uskaltaa olla myös ruma toisin kuin eräs missi.
Jaana Saarinen
4
918
Vastaukset
- Johannakin jees
Olen ihan samaa mieltä Saarisen otteesta rooliinsa. Hän on todella hyvä, osaa ja uskaltaa. Siis ammattilainen ja siksi sääli, että lopettaa tuossa roolissa.
Minusta Johanna on selvinnyt osastaan odotettua paremmin, en tiedä, minkälainen näyttelijätyön koulutus hänellä on mutta vetää kyllä Tanjan roolin ihan uskottavasti. Sarjan positiivisimpia hahmoja. Mutta vasta Sepon jälkeen. Sarjan armoitettu ruttuturpa on Kari, jolta ei juuri hymyä irtoa.- ikävää...
että Jaana "Maarit Salin" Saarinen lopettaa. Hänen näytelijäntyötään on aina ollut ilo seurata.
Joo, Johanna Raunio on pärjännyt kohtalaisesti, mutta saunakohtauksessa jossa "Maarit" oli ilman meikkiä ja tukka roikkui miten sattui (meni vielä baariinkin saman näköisenä) niin Johanna oli viimeisen päälle meikattu, turbaani päässä ja just oikeat kuvakulmat.
- yyööökkks
Jaana Salin oksettava ääni!
Ihan kiva kun sen näkee.
Oksettava äänenä nelosen Arvostele minun illallinen ohjelmassa.
Siis on niin oksettava ääni, teennäinen, imelä, mairitteleva ja epänormaali. En pysty kyseistä suomalaista sarjaa katsomaan mm. sentakia, että Jaana on sen äänenä.
Siis niin oksettavaa kuultavaa. - Anonyymi
Onko Saarinen sairas, tosi luihin näköinen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745329Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy19710860Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369701Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858518Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03200Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282212- 361602
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261500