et tähän tulis kaikilt jampoilt, joil joskus oli jotain vaik mitättömiiki ongelmii widowssin kaa heppii taik jotain muut. Sitä ei niinkö laskettais ongelmii, et eioo varaa itteelleen hankkii windowssi taik et kukaan ei anna edes kokeil windowssii.
Aletaax sillai
tilastoida
4383
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
tälläi luotettavasti, niin kävikin ilmi eli tilasto osoittaa selvästi, että windows onkin mainettaan paljon...hyvin paljon parempi käyttiksenä: yhdelläkään jampolla ei ole ollut mitään ongelmia windowsinsa kanssa.
>...mitään ongelmia windowsinsa kanssa.
Mulla oli. Ei mitään isoa mutta pientä kränää jatkuvasti. Sitten älysin luopua koko windowsista ja ongelmat tietokoneen kanssa loppuivat siihen. Outoa! ;)
nähdään Windowsin myyntipakkaukset yhteenlaskettuna tilastomielessä niin, että ongelmasi ovat käytännössä olemattomia. Yksi ongelmallinen tapaus per miljadri ongelmatonta tekee niin vähäsen ongelmissa mitattuna.
tollai. Jos ois tilastoitu sillai, et siihen ois tullut kaikkien niitten jamppojen hepit, joilla ei oo piänintäkään ongelmaa windowsin kanssa ollut, niin ois palstan täydeltä kehuu. Mut eihän tät arvannu, ennenkö koklas.