Putin

Saapasvillelle käy vielä huonosti kun Putin noin häntä vihaa. Vekkaan, että Georgia vaihtaa jollain lailla kohta johtajaa. Olihan siellä jo mielenosoituksia sitä tyrannia vastaan. http://www.iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1616137
3101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se paskapää ON hirtettävä munista. Tämä ei tekisi Putinista Bushia joka hirtti Saddamin. Saddam taisteli imperialistia vastaan, mutta Saapaspili aiheutti verilöylyn Ossetiassa!

Äänestä
  • Kysymys kuuluu koska on Suomen vuoro, se tulee vielä, voi olla että venäläiset hukuttaa sinut paskaviemäriin ja silloin muistat kirjoituksesi itkien ja huutaen äitiäsi apuun

    Äänestä

  • Sanojasi kirjoitti:

    Kysymys kuuluu koska on Suomen vuoro, se tulee vielä, voi olla että venäläiset hukuttaa sinut paskaviemäriin ja silloin muistat kirjoituksesi itkien ja huutaen äitiäsi apuun

    Se oli itä mies, ei sitä hukuteta paskaputkeen, vaan hän kuuluu viidenteen koloonaan joka tekee myyrän työtä siitä että meidät muut hukutetaan paskaputkeen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on kova poika kirjoitti:

Saapasvillelle käy vielä huonosti kun Putin noin häntä vihaa. Vekkaan, että Georgia vaihtaa jollain lailla kohta johtajaa. Olihan siellä jo mielenosoituksia sitä tyrannia vastaan. http://www.iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1616137

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu