lisää

seinäj:n päättäjät ei ole vissiin vielä hokanneet uutta rahastus keinoa eli pakolaiskeskuksen perustamista vaikka keskelle kaupunkia.money,money,money that what a want.
1274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ylläpito näköjään siivoaa,kuinkahan tämän käy,mielenkiinolla seuraan ,tai muuten takkuaa .Palvelu on väliaikaisesti suljettu
Tämä palvelu on toistaiseksi suljettu teknisten häiriöiden tai ongelmien vuoksi.
Korjaamme vikaa ja pahoittelemme katkoksen aiheuttamaa häiriötä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cityihimisiä kirjoitti:

seinäj:n päättäjät ei ole vissiin vielä hokanneet uutta rahastus keinoa eli pakolaiskeskuksen perustamista vaikka keskelle kaupunkia.money,money,money that what a want.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu