Olen alati kasvavalla vitutuksella seurannut Vihreä Liiton suomalaisvastaista öykkäröintiä ja Mestari Halla-ahoon kohdistunutta ajojahtia, ja tullut siihen tulokseen että pystyäkseen kunnolla taistelemaan tätä mädätystä vastaan, tulee kansallismielisten voimien merkittävimpien vaikuttajien eli Turun Neohumanistisen Kansanvaltuuskunnan sekä Halla-ahoistisen Eira-Gesellschaftin yhdistyä, ja muodostaa Ruskea Liitto!
Löytyykö ehdotukselle kannatusta?
Löytyykö ehdotukselle kannatusta?
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ainoa joka pystyy yhdistämään kansakunnan on eurovaaliehdokas Seppo Lehto. Häneen ei pure vihreän liiton eikä muidenkaan puolueiden vinkunat.
Eihä Seppoon pure aito isänmaallisuuskan, tai edes kunniakas maanpuolustus, tai kyky käyttäytyä, tai kyky rationaalisen ajatteluun, tai kyky pysyä vankilasta pois,
-Seppo on AIDOSTI isänmaallinen, toisin kuin vaikka monikulttuuri-Korpelainen ja muut Persut
-Seppo on aina valmis sotaa, jopa PYHÄÄN sotaan. Videonsa todistavat tämän
-Seppo on toimissaan täysin looginen ja kertoo asiansa suoraan, toisin kuin vaikka punasteleva Teemu
-Monet isänmaalliset ovat olleet vankilassa, esim. Risto Ryti
Sepe on yhtä isänmaallinen kuin Jammu Siltavuori on seksikäs.
On valitettavaa että sinulla on väärää tietoa. Seppo Lehto Europarlamenttiin. Jos ei ole vielä selvinnyt miksi, pyydän tutustumaan aiheesta tekemääni blogiin http://seppolehdonkannattaja.blogspot.com/