Ei Natolle

Sit kyll nolottais, jos SuomiJugend esiteltäis maailmalle.
2169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

"Nyt on koko maailma yhdessä Natossa"
Ketään ei jätetä yksin venäläisille:)
Kyllä meidän kelpaa taas! (Natossa)
- ihan kuten kaikki muutkin sivistyneet ihmiset
- on toi kans!

Mainiota että on meidän oma Nato. (Koko vapaa maailma yhdessä)

Jokaisen ihmisen tulee voida elää onnellisena.

Äänestä
  • ...sunkin puolesta:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nolona kirjoitti:

Sit kyll nolottais, jos SuomiJugend esiteltäis maailmalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu