...mä matkustan USA:aan ja tapan jokaisen näyttelijän ja tuottajan, joka Pakoa on tehnyt. Ja tää ei oo vitsi! Sara on hahmo, jota ilman ei voi elää. Tosiasioita ei pidä hyväksyä! Ehdotankin, että suomalaiset Pako-fanit boikotoivat sarjaa kunnes Dr Tancredi saadaan takaisin keinolla millä hyvänsä. Muuten mun on pakko toteuttaa uhkaukseni!
Ellei Sara palaa...
9
1871
Vastaukset
- kyllä
se Sara sieltä takaisin tulee... pää tiukasti kiinni harteilla! Dr. Tancredi ei kuollut vaan pääsi pakenemaan ja palaa neljännen kauden alussa Michaelin luo... :)
Toivottavasti ei haittaa, vaikka kerroin spoilerin. Aika monihan tosta jo tiesi.- laittomasta uhkauksesta
ja asia tutkitaan, aiheen aloittaja kuulemma jäljitetään ip-osoitteen avulla.
- se pää
juttu sitten oli?
- yyyyyyyyyyy
laittomasta uhkauksesta kirjoitti:
ja asia tutkitaan, aiheen aloittaja kuulemma jäljitetään ip-osoitteen avulla.
ja vielä kerran yyyyyyyy dorka.
- miten saralle käy
- HAHA
Ei saatana kun olet tyhmä.. "tapan jokaisen näyttelijän ja tuottajan, joka on pakoa tehnyt, ja tää ei oo vitsi!Sara on hahmo jota ilman ei voi elää"
Ei vittu oikeesti, lopeta toi teineily.. Ammu ittes ens kerralla jos tulee mieleen laittaa tollanen viesti jonnekki.- haha niio
haha niio
- sdfsfd
Vittu pilas koko 4n kauden ku tuli takas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Onneksi loppuu
Voi hyvänen aika, millainen roskasarja! Ei voi olla totta, että tällainen moska saa jengin ruutujen ääreen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1552904Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2822581Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.581718Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e371609Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?381520- 1221246
- 1081173
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee141124Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041063Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.3371018