Eipä ihme että nuoriso

Voi muutenkin pahoin kun saa lukea tällaista "oikeudenjakoa":

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1617307

Herrat tuomarit voisivat tehdä yhteiskunnalle palveluksen.
2174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

voit päätellä? Antoiko tyttö pillua omasta halustaan, kun ei ollutkaan raiskaus. Noin minä tuon näkisin.

Äänestä

Tässä on noudatettu ilmeisesti raiskaajien näkemystä ja kyltyyritaustaa täsmälleen. Tällaisia tuomioita tulemme sitten näkemäänkin vielä PALJON!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ammuskelee ja kirjoitti:

Voi muutenkin pahoin kun saa lukea tällaista "oikeudenjakoa":

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1617307

Herrat tuomarit voisivat tehdä yhteiskunnalle palveluksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu