Alkaa jo

palstan yksin jätetty. Kun ei kukaan enää keskustele hänen kanssaan.
290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

joskus saanut häneen keskusteluyhteyden. Minä en ole saanut, vaan hän sanelee tahtoaan, johon en suostu ja sen jälkeen saankin tuomioita. Tulkoon parannukseen, jospa pääsisi joukkoomme iloitsemaan.

Äänestä
  • sinussa vai Teuvossa. Vasta sittenkun Jeesus noutaa omansa tempauksessa pois tästä syntisestä maailmasta, vasta silloin niiden silmät aukeaa, jotka eivät ihaile maisemia korkeudessa. Vasta silloin, mutta silloinhan se on auttamattomast myöhäistä. Siunatkoon kaikkia lukijoita Rakkaus Jeesukseen t. kari

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


käydä sääliksi kirjoitti:

palstan yksin jätetty. Kun ei kukaan enää keskustele hänen kanssaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu