KUINKA

Nimetön

Kuinka pitkä on heikki paasonen??? olisi mukava jos saisi tietoa. Veikkauksetkin käy.

7

22677

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei tietoa

      oon seissyt paasosen vieressä ja oli mua muutaman sentin pidempi eli veikkaan heikin pituudeksi 179cm

    • heikki.paasosen.pituus

      Näyttäis olevan noin kaksi kolme senttiä pidempi kuin Aku Hirviniemi ja Mikko Leppilampi, joiden molempien kanssa löytyy yhteiskuvia. Molemmat ovat useampien lähteiden mukaan tasan 180 cm, eli Paasosen pituus on noin 182-183 cm.

    • Pätkis83

      Enemmän kuin pari senttiä pidempi mitä Hirviniemi. Aki Palsanmäki on Hirviniemen pituuksissa ja Palsanmäen livenä nähneenä sanoisin Palsanmäen olevan 176 cm. Kuvakulmatkin vaikuttaa paljon.

      Veikkaisin Paasosen pituudeksi 180-181 cm.

    • Anonyymi

      Veikkaan että Heikki on noin 180-183

    • Anonyymi

      Seisoin juuri vieressä, ja sanoisin että 176 cm

    • Anonyymi

      Jaa miks se kiinnostaa?

      • Anonyymi

        Huvin vuoksi ja urheilun kannalta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      11
      2754
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      109
      2580
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      178
      2452
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      158
      2092
    5. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      124
      1664
    6. Kristityt kastoiva alunperin upottamalla - upotuskaste annettiin vain uskoon tulleille aikuisille

      Raamatussa on käännösvirhe. Kaste tulisi olla upottaa veteen, jota kreikan sana baptizo tarkoittaa. Aluseurakunta kast
      Kaste
      458
      1119
    7. Nyt mä vihaan sua kyllä

      Jos sä oot oikeasti tämä takana! En ois ikinä susta uskonut! 😠☹️
      Ikävä
      84
      868
    8. Mitä tekisit ensimmäiseksi??

      Jos hänet näkisit kahden kesken!!
      Ikävä
      45
      787
    9. Kievarin pöydät

      Minkä helvetin takia kievarissa on laitettu pöytä laulajan taakse. Siellä huutavat nuoret niin että et omaa ääntäsi kuul
      Suomussalmi
      15
      732
    10. Muslimiyhteisö jyrähti - Kova vaatimus Orpolle ILtalehti

      Eiköhän se ala olla aika pistää stoppi noille muslimien vaatimuksille Suomessa ? Ei Suomessa ole pakko oll
      Maailman menoa
      151
      723
    Aihe