mä kävin lenkil koiran kaa,kumma ottasit koiran vai kissan
Vastaukset 6
- pöhölö99
no en kumpaakaan vaan mieluummin sut (farkkupeppu) =)
- Jyrki Ylöstalo
Ottaisin kissan...
Koirat:
-haisevat
-hinkkaavat
-haukkuvat
-ovat laumasieluja
-tekevät headbangingia kuten teinirokkarit
-joutavat aasiaan ruoaxi - kumpaakaan,
Linnut on kivempiä.
Sille ei tarvi avaa ku ovi ja tulee takas ku huvittaa, niinkuin oon tehny. Hehtaari sillä on reviiriä ni kyllä se yhdelle kissalle riittää. Koiran täytyy vetää omistajaa perässä.
höhh...mun peppunen on ihan ihokaspeppunen.. mä ottasin tietysti molemmat..bombay-kissa ja mastiffikoira tarkemmmin corso cane..
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l3031087Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni65917- 77908
- 71775
- 67711
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et40705Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä
Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona34617- 44617
- 51569
- 42541