T:lle

Tajuatko sinä että mä en rakasta sua enää enkä koskaan tule rakastamaan ? Miksi se on niin vaikeeta tajuta, että mä en ole sun omaisuutta ja sulla ei oo oikeutta koskea muhun ?
Haluatko sinä, että meidän "ystävyys" loppuu vai annatko mun olla rauhassa ?
Mä rakastan toista ! Koita tajuta.
4641
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vähän tarkentaa kelle kirjotat? tiedän ettei viesti ole mulle koska olen varattu enkä muita kaipaa..kamalan usein ihmiset laittaa viestin
m.lle tai n.lle tai vastaavaa..

Äänestä

Hmm..Skitsot on hauskoja mut toivotaan ettei toi ainkaan ole mulle =)
meneppä hoitoon =)

T

Äänestä

huh..
onneks en ole T.. :)

Äänestä

pittää yrittää ymmärtää...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä kirjoitti:

Tajuatko sinä että mä en rakasta sua enää enkä koskaan tule rakastamaan ? Miksi se on niin vaikeeta tajuta, että mä en ole sun omaisuutta ja sulla ei oo oikeutta koskea muhun ?
Haluatko sinä, että meidän "ystävyys" loppuu vai annatko mun olla rauhassa ?
Mä rakastan toista ! Koita tajuta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu