KALLE TIPPUI

KUULIN JUURI SALAA BACKSTAGELLA ETTÄ TUOMARIT OLISI TIPUTTAMASSA KALLEN POIS JATKOSTA? ONKO TÄMÄ NYT TOTTA? VOI EIII...
2183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

KALLE ON IHANIN KALLE EI SAA TIPPUU NE TUOMARIT HAUKKU SEN LYTTYYN JA NINA SANO ETTÄ SEN AIKA ON TULLU TIPPUU HEI ÄLKÄÄ ANTAKO SEN TIPPUUUUUUU
ÄÄNESTÄ SÄKIN SITÄ HEI OLE IHANA

Äänestä
  • mitä hemmetin teinejä taas on äänessä! Kallen sais just tiputtaa, muilla meni paljoon paremmin, varsinkin Anna-Kaisalla :)
    Ansku laulo vielä aivan liian hyvin, äänet meni sille! Ei milleen ylihehkutetulle Kallelle tai Petelle, hyii!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


VOI EI kirjoitti:

KUULIN JUURI SALAA BACKSTAGELLA ETTÄ TUOMARIT OLISI TIPUTTAMASSA KALLEN POIS JATKOSTA? ONKO TÄMÄ NYT TOTTA? VOI EIII...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu